Author Topic: Правила на форума  (Read 1044 times)

Offline ilovemikey

• Moderator
  • Hero Member
  • Country: bg
  • I ♥ Mikey
    • View Profile
  • Device: iPod Touch 2G
  • My Computer: Windows
Правила на форума
« on: May 05, 2013, 01:32:26 PM »
Официални правила на форума на Whited00r

Тези правила важат навсякъде във форума. Моля, запознайте се с тях преди да публикувате теми или мнения. Неспазване на правилата ще доведе до предупреждения, последвани от наказания.

• #1 Четете, преди да публикувате

Преди да направите нова тема, потърсете дали някой преди вас не е имал същия въпрос. Ако след търсенето не откриете тема, свързана с вашия въпрос, тогава направете такава.

• #2 Не прекалявайте

Това, че имате опцията да използвате усмивки не означава, че задължително трябва да изпълните мненията си с тях. Същото се отнася за големи букви, цветове и нецензурни думи. Проявявайте вкус, когато публикувате мнение.

• #3 Внимавайте с аватарите

Моля, внимавайте какъв аватар използвате. Не се допускат аватари, които са обидни или неподходящи за всички възрасти. Такива аватари ще се премахват моментално.

• #4 Инсталирайте правилно

Инсталирайте Whited00r според правилата: чиста инсталация, без възвръщане от Back up. В противен случай няма как да ви помогнем ако имате някакви проблеми с устройството.

• #5 Помогнете и вие

Ако видите тема с въпрос, чиито отговор знаете, не се колебайте да отговорите. Не оставяйте всичката работа на мен, тъй като не съм робот :) Все пак ако не знаете на 100% решението на проблема, не налучквайте.

Друго:
Без offtopic постове в темите
Без СПАМ
Не питайте кога ще излезе новата версия/защо не е излязла новата версия на Whited00r/Redd00r!

Ако имате каквито и да е въпроси свързани с правилата, свържете се с мен на лично съобщение или на имейл [email protected]